Wykłady – S. Anbalagan, M. Michalak, A. Yatsenko

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na wykłady, organizowane w ramach projektu KNOW – Poznańskie Konsorcjum RNA oraz RNA Society – RNA Salon Poznań, które wygłoszą:

– dr Savani Anbalagan (Weizmann Institute of Science, Rehovot, Israel) pt.: How a key interface between the brain’s neuro-hormonal and vascular systems is assembled?.
Wykład odbędzie się w dniu 10.10.2017 o godzinie 10.30 w sali Parter, Wydział Biologii UAM w Poznaniu, ul. Umultowska 89.

– prof. Marek Michalak (University of Alberta, Edmonton, Canada) pt.: Splicing of XBP1 mRNA and coping with endoplasmic reticulum (ER) stress.
Wykład odbędzie się w dniu 12.10.2017 o godzinie 12.30 w sali Rady Wydziału, Wydział Biologii UAM w Poznaniu, ul. Umultowska 89.

– dr Andriy Yatsenko (Max Planck Institute for Biochemical Chemistry, Goettingen, Germany) pt.: Function and regulation of the muscular dystrophy-associated ECM receptor Dystroglycan – a central component of the Dystrophin Glycoprotein Complex.
Wykład odbędzie się w dniu 13.10.2017 o godzinie 9.00 w sali C, Wydział Biologii UAM w Poznaniu, ul. Umultowska 89.

W imieniu KNOW Poznańskiego Konsorcjum RNA,
prof. dr hab. Zofia Szweykowska-Kulińska i prof. dr hab. Marek Figlerowicz